телетортури. єгипет проти терору

28 Aug

Ось так виглядає єгипетське телебачення останній тиждень: 

IMG_2313
IMG_2303
IMG_2300 IMG_2298

IMG_2302 IMG_2294

IMG_2304

У день, коли я приїхала до Каїра,  свою стурбованість насильством у Єгипті висловив Талібан. Єгипетське телебачення тішило сумними піснями про військову звитягу, де танцювали балет в уніформі.

]

Через кілька тижнів після усунення від влади “Братів мусульманів” Мустафа Кемаль – автор найжахливішої попси, яку лише можна уявити, котрого Мухамед Морсі призначив президентом спілки музикантів (що свого часу обурило решту єгипетський музикантів) спродюсував новий хіт: “Спасибі, арміє, що врятувала нашу землю від терору” 

І лише один телеканал показував комедію “Заручник” про єгиптянина, що приїхав на заробітки до Києва, але розпочинає війну з російською мафією. Пиво “Оболонь”, курки “Наша Ряба”, Хрещатик,  Золоті ворота, звідки за п’ять хвилин герої переміщаються на львівські трамвайні колії, а ще за п’ять – узбережжя Криму. “Яка красива у вас країна”, – кажуть Єгиптяни.   Попри те головний герой з головною героїнею вертається з золотоверхого Києва з напівпорожніми вулицями у велелюдний Каїр. Дзвони Софії змінються кадрами пірамід у Гізі, львівський трамвай  – каїрським трафіком, стерильні (у фільмі) вулиці Києва – відповідно протилежними, але душевними.  Я ж вже не знаю, що рідніше. Головне – вчасно вимкнути телевізор. Особливо, якщо ти єгиптянин, а на дворі – комендантська година.

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: