Палестина

1 JENIN
 
 
Jenin. Автостопом довкола Дженіна
Є щось бридко несправедливе в тому, я змогла поїхати в Дженін, до якого нікому з українців не має діла, тоді як мої палестинські друзі з Йорданії  мріють пpo свою обіцяну землю, aлe змушені заздрити, бо дорога в Палестину нащадкам біженців закрита.
 
Surrounded Yet Not Surrendered
Я мала забігти в будинок на дві хвилини, щоб забрати рюкзак. Наш завалений сміттям схил горів. Горів незле. В будинку мертвим сном спали 5 людей, котрі вляглися, як мені здалося в 7-ій годині ранку. Одного із господарів я розбудила, згодом прибігли сусіди, потім вони викликали пожежників. Схил зайнявся через будівельнків, які щось ладнали внизу
 
“Гарі Інгліш”
Ви ще не вірите, що Гарі не просто людина на фото, чиї руки скручують ізраїльські солдати? Звісно, бо не поряд  із вами Гарі  Інгліш сидів на ганку і записував у блокнот, який ось тут поряд мене, усі свої імейли, обіцяючи відповісти на додаткові питання. Це не ви слухали, як уважно Гарі занотовує біографію Зухайра Зубейді – ще одного із засновників Театру Свободи – колишнього лідера Бригад мучеників Аль-Акси, що давним давно склав зброю, розуміючи, що культурна інтифада куди потужніша за збройну.
 
Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: